• Свеж
Чудо на нација Девојки деца тешка маица со долги ракави, големини 4-18

Чудо на нација Девојки деца тешка маица со долги ракави, големини 4-18

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Ова дете тешка мета од Wonder Nation е над-основно задолжително за гардеробата на вашата девојка. Удобните екипи и долги ракави се совршени за време на игра или случајно се дружат дома. Изработено во плетенка од памук, кој исто така е отпорен на отпорна. Соберете повеќе од една мета за секое време, каде било да погледнете додека ги спарувате со нејзините шорцеви, фармерки, џогери или хеланки. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело. Докажано дете тешко : отпорно на избледени. Маица со долги ракави на девојчињата од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне