• Свеж
Земјоделците за декорирање на домашни декории гледаат на надеж рустикална дрво текстура за дизајн на зборови за платно wallидна уметност до саботата навечер пост

Земјоделците за декорирање на домашни декории гледаат на надеж рустикална дрво текстура за дизајн на зборови за платно wallидна

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : Мерки за ставка 36 x 1,5 x 48 инчи. Подготвени да висат - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн до саботата навечер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне