• Свеж
Деца од Garanimals Puff Sleeve Leopard Sweatshirt & 3D панталони за мачки, сет на облеки од 2 парчиња

Деца од Garanimals Puff Sleeve Leopard Sweatshirt & 3D панталони за мачки, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Купете ја нашата забавна и живописна колекција на мешавина и облека за девојчиња од 365 деца од Garanimals! Оваа есенска колекција нуди облека за девојчиња со личност, стил и голема вредност. Пронајдете графички маици, кошули со рифли, ромци, џегингс, хеланки, шорцеви во Бермуда, комплети за облека и многу повеќе. Без разлика дали оди на училиште, игра со пријателите на игралиште, или лежи дома, ќе биде удобна и ќе се собере во нашата колекција девојки. Достапно во големини 4-10 исклучиво во продавниците и. Sweepирки за ракави за девојки и 3Д мачки панталони, 2 парчиња облеки поставени мешавини и стилови на натпревари за лесни и забавни облеки. Свитка : Памук 60%, полиестер француски Тери 40%. Панталони : Памук 58%, полиестер 38%, Спандкс Француски Тери 4%. Достапно во големини 4 до 10.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне