• Свеж
Без граници широки панталони за нозе со засрамен половината, 2-пакувања, големини XS-XXXL

Без граници широки панталони за нозе со засрамен половината, 2-пакувања, големини XS-XXXL

DEN 344.00

Од стока
Во продавницата

Бризи панталони на сончев ден. Ниту еден панталон за нозе на границите не е лесен, проток и разноврсен додаток на вашата колекција. Спарете ги со графички мета и патики за нов вртеж на каузални или бујни потпетици и лизгачки резервоар за фустани. Во секој случај, ќе го сакате вклопувањето и чувството на овие тренд панталони. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 26 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Замачкана еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : лесен и проток; Силуета со широк нозе. Широки панталони со нозе 2-пакувања за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне