• Свеж
Тропска џунгла природа остава ботаничка и цветна графичка уметност нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Тропска џунгла природа остава ботаничка и цветна графичка уметност нерамената уметничка печатена wallидна уметност

DEN 583.84

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на лисја, растение, вегетација, лист, природа, зелена, џунгла, ботаничка. Дизајн од Зивеи Ли. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне