• Свеж
Две кучиња шетач без прилагодлив 1 најлон поводник 4'-црна боја

Две кучиња шетач без прилагодлив 1 најлон поводник 4'-црна боја

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Двете кучиња Вокер, најлонски поводник, не е идеално за одење на две кучиња едновремено без да се заплеткаат. Со една рачка и две поводници, овој систем е одличен за кучиња од која било големина. Тоа им дава на кучињата само доволно растојание меѓу нив додека ја прават прошетката забавно и пријатно за секого. Овој пакет содржи поводник за прилагодување на долги две нозе со должина од две нозе. Две кучиња Вокер без прицврстувачки 1 "најлон поводник 4'-црна боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне