• Свеж
Splash Home Rust отпорен на силна задржување постојана затегнување декоративна прачка за завеси за туширање со копче дизајнирани куки - проширување 42 ” - 72” хром

Splash Home Rust отпорен на силна задржување постојана затегнување декоративна прачка за завеси за туширање со копче дизајнирани

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Виси завеса за туширање, само полесно се освои со шипката за затегнување на затегнување на завесата за туширање. Прилагодливата прачка за туширање се инсталира брзо и лесно, а нејзините нежни на wallsидовите немаат дупчење, завртки или потребни алатки. Стилски : Четканата хромирана сребрена завршница додава модерен допир на кој било декор, шипката може да се користи и за да висат завеси во прозорците, или за складирање на плакари или како делител на простории. Лесно за инсталирање, помалку од 10 секунди : Не се потребни алатки или хардвер? Едноставно пресврт за да ја затегнете, проширите и заклучите шипката за завеси во место!. Прилагодено вклопување : Одговара на стандардна големина када/тушеви до 6 -метри, напнатоста на шипката се прилагодува и се протега од 42 - 72 "за да одговара на вашата завеса за туширање и лагер. Куки. Цврст дизајн; шипката за туширање на домашен терен е направен од 100% метал и мери 2 "x 2" x 42.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне