• Свеж
Црна ОМБРАЖ Про Суштинска Професионална Четка За Шминка Поставена Со Црна Торбичка За Патување

Црна ОМБРАЖ Про Суштинска Професионална Четка За Шминка Поставена Со Црна Торбичка За Патување

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Есенцијалната Четка Шани ОМБРАЖ Про Со Торбичка за Патување има четки со средна големина за секојдневна употреба. Овој комплет вклучува 10 синтетички четки за пудра, подлога, руменило, бронзер, сенка за очи, коректор и контурирање. Влакната се внимателно и безбедно набиени во сребрена ферулна основа со дрвени рачки. Комплетот четки ШАНИ ОМБРАЖ доаѓа со елегантна торбичка за патување од вештачка кожа која се удвојува како држач за четки. За да го продолжите животниот век и квалитетот на апликацијата на вашите четки, исчистете ги по секоја употреба со Средството ЗА Чистење Четки ЗА Детоксикација ШАНИ. Шани е членка НА ПЕТА и нашите производи се без суровост. Шани Црна ОМБРАЖ Про Суштински Шминка Четка Во собата. 10 синтетички козметички четки со торбичка за шминка за патување. Бронзер, Сенка За Очи, коректор, четки за контура и многу повеќе. Четки за козметика со средна големина и одлични за секојдневна употреба. Исплакнете со средство за чистење четки за шминка пред првата употреба. Дизајниран ВО САД со тим уметници. Секоја четка има дрвена рачка. Секоја четка има синтетички влакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне