• Свеж
Трговска марка ликовна уметност насликана кучиња дрва платно уметност од Лоис Брајан бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност насликана кучиња дрва платно уметност од Лоис Брајан бел мат, сребрена рамка

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Уметник : Лоис Брајансубјект : Флорална и ботаничка стил : Современа трговска марка ликовна уметност „насликано куче дрво“ платно уметност од Лоис Брајан бел мат, Сребрена рамка : Уметник : Лоис Брајан. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : Сребрена рамка, бела матка, акрилик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне