• Свеж
Едноставно, килим со ленти со флуидност на флуидност, 8 '10'

Едноставно, килим со ленти со флуидност на флуидност, 8 '10'

DEN 3696.00

Од стока
Во продавницата

Покажете ја гордоста со едноставно Daisy 8 'x 10' геј chenille килим од колекцијата на флуидност. Секој ќе ужива во шармот донесена во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Ова виножито ќе ви помогне да го персонализирате вашиот простор со живописна боја и стил додавајќи совршен допир на удобност под нозете што сте го барале. Секој од нашите килими е стилски и функционален со зголемени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Зголемени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне