• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Les Fruits jardin i Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Les Fruits jardin i Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка од дрво

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Лес овошје jardin i“ платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне