• Свеж
Чиста градинарска решетка за надворешни мрежи за садови за растителни садови, црна боја

Чиста градинарска решетка за надворешни мрежи за садови за растителни садови, црна боја

DEN 1599.84

Од стока
Во продавницата

Црната кутија за пластери од чиста градина е сигурно дека ќе биде убав додаток на предниот трем, градина, палуба или декор на балкон. Овој издржлив цвет тенџере има шармантен дизајн на решетки и може да се користи за одгледување растенија или како декоративен држач за вашите кондензирани растенија. Цврстата полипропиленска конструкција на овој пластичен сад за растенија му овозможува да издржи сезона по сезоната на употреба, додека додава елегантен допир на кој било простор на отворено. Голем засадувач на отворено-овој голем растителен тенџере од 15,5 инчи со елегантен дизајн на решетки инспирирани од фарма во куќа е совршен за држење на кондензирани растенија или цвеќиња . траен дизајн-изграден од траен полипропилен, цврсти wallsидови на овој украсен држач за напади, заедно без потребни алатки . Отворено дно со вклучено Вметнување - Отвореното дно во форма на Т го чува тенџерето внатре за да овозможи соодветна дренажа на водата, или можете да го користите вклучениот дното на вметнување за да засади директно во тенџерето . Стилски декор на внатрешен двор - пар со вистински или вештачки топирии да го обликуваат вашиот влез или да се полнат со мајки за декор на предниот дел на предниот дел за да додадете елегантен изглед на која било надворешна област во сите сезони . Материјали - Полипропилен пластика . Димензии - (л) 15,5 ”x (w) 15,5 "X (H) 16.5"; ентериер : (л) 12.3 "x (w) 12.3"; тежина : 6,6 bs . боја - црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне