• Свеж
Божиќни Комплети За Изработка на нараквици,Накит Што Прави Шарм Со Ѓердан, Приврзок,Монистра, Жица За Шарм ЗА НАРАКВИЦИ САМ Занает

Божиќни Комплети За Изработка на нараквици,Накит Што Прави Шарм Со Ѓердан, Приврзок,Монистра, Жица За Шарм ЗА НАРАКВИЦИ САМ

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Боја : Како што Е Прикажано материјал : содржина на смола : 1 х Изработка На Нараквица Китсамо горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. [Девојки]Совршена Нараквица Што Прави Подароци За Деца Девојки, Шарм Занаетчиски Материјали се одлични наоди за накит за вашите привлечности, висат, нараквица, приврзоци од ѓердан. [Совршен Накит Што Прави Привлечност]се што ви треба во едно, изоставено, нема повеќе трчање низ продавниците за хардвер обидувајќи се да го пронајдете комплетот за накит. Девојките можат да НАПРАВАТ сам додатоци во себе и да си играат со пријателите. [За Девојчиња На Возраст Од 8-12 Години]Нашиот комплет за изработка на накит изработува костуми за девојчиња на возраст од 8-12 години. И играчки за 5-7 девојки. ВО меѓувреме Комплетите За Правење Нараквици САМОСТОЈНИ Шарм е одличен 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 години девојки родендени, забави, Божиќ. [Стимулирајте Ја Имагинацијата И Креативноста]ние производи кои помагаат да се плени имагинацијата на децата и тие да ја прифатат нивната уникатност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне