• Свеж
Време на празник бор

Време на празник бор

DEN 1439.84

Од стока
Во продавницата

Поставете го божиќното дрво за време на празник 4 -инчен бор, за веднаш да создадете традиционално чувство за одмор во вашиот дом, канцеларија, деловно или црковно чувство. Овој прекрасен сет за декорација на таблети е трајно конструиран за да ви помогне да изградите свој минијатурен светски празник со Божиќен дом. Божиќното село на празникот 4 инчи бор е совршено со други Божиќни колекционерски дисплеи. Поставете го божиќното дрво за време на празник 4 -инчен бор, за веднаш да создадете традиционално чувство за одмор во вашиот дом, канцеларија, деловно или црковно чувство. Овој прекрасен сет за декорација на таблети е трајно конструиран за да ви помогне да изградите свој минијатурен светски празник со Божиќен дом. Божиќното село на празникот 4 инчи бор е совршено со други Божиќни колекционерски дисплеи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне