• Свеж
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2017 - Тојота Корола Седан

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2017 - Тојота Корола Седан

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Со Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Светло На Главата На Возачот ОД СЕРТИФИЦИРАНА КАПА, Мулти-ЛЕР Тип со АКЦЕНТ НА ЛЕР Тип. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2017-2019 Тојота Корола Седан. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2017-2019 Тојота Корола Седан Мулти-ЛЕР Тип Со ЛЕР Тип Акцент, Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2017-2018 ТОЈОТА КОРОЛА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне