• Свеж
Бакар Кравјо Кафе Кафе Класичен 5 парчиња, Случај на Пакување

Бакар Кравјо Кафе Кафе Класичен 5 парчиња, Случај на Пакување

DEN 255.52

Од стока
Во продавницата

"Бакар Кравјо Кафе Кафе Класичен 5 парчиња, Случај на 6 Х 5 Пакет" Виетнамско Кафе, Премиум, Прелијте Со Лате, Класично. 5 истурете кафиња. 5 лате кремери. Нов Начин За Подготовка : Претходно наполнети филтри за кафе. Одржливо извори Од Виетнам. Пиво за помалку од 90 секунди. Совршени Креми За Млеко. Вистинско млеко и шеќер, тоа е тоа! Практични торбички со една порција. Нашата Приказна : Споделувањето на мојата виетнамска култура со пријателите преку храна и кафе е инспирација зад нашите лате со потпис и едвај чекам да го доживеете истото. Заедно, возбуден сум што ќе донесам одржливост и вкусови на виетнам на вашиот утрински куп. - Деби Мулин. Основач и ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР. Одржливо извори. Гордо жени во сопственост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне