• Свеж
Војна на ѕвездите Амблем На Бунтовничката Алијанса Автомобил Или Камион Прозорец Налепница За Налепници За Лаптоп Светло Кафеава 3 во 3 инчи

Војна на ѕвездите Амблем На Бунтовничката Алијанса Автомобил Или Камион Прозорец Налепница За Налепници За Лаптоп Светло Кафеава

DEN 143.04

Од стока
Во продавницата

Ова Војна На Ѕвездите Амблем На Бунтовничката Алијанса Автомобил Или Камион Налепницата За Налепници За Прозорци на Лаптопот Е бела и е висока 3 инчи и широка 3 инчи. Оваа Ѕвезда Војни Бунтовнички Сојуз Амблем Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница Лаптоп Е произведен Од Страна На Рад Dezigns, лидер во прозорец налепници од 2008. Ова е налепница, а не печатена налепница. Ова значи дека тоа е компјутер исечен од винил со цврста боја. Ова го спречува Овој Амблем На Бунтовничката Алијанса Војна На Ѕвездите Автомобил Или Камион Налепница За Налепници На Прозорецот На Лаптопот да избледи толку брзо на сонце и други елементи. Нашите налепници се оценети за 6 години надворешна употреба. Бидејќи е исечен од винил со еднобојна боја Овој Амблем На Бунтовничката Алијанса Војна На Ѕвездите Автомобил Или Камион Налепница За Налепници За Лаптоп За Прозорци воопшто нема позадина. Произведен Од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Оваа Војна На Ѕвездите Амблем На Бунтовничката Алијанса Автомобил Или Камион Налепницата За Налепници За Прозорци на Лаптопот е Светло-Кафеава и е 3 инчи Х 3ин. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Ова Војна На Ѕвездите Амблем На Бунтовничката Алијанса Автомобил Или Прозорец За Камион Налепницата За Налепници За Лаптоп Може да се примени на која било мазна рамна површина, вклучувајќи прозорци за камиони или автомобили, авто каросерии, лаптопи, тетратки итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне