• Свеж
Инктастичен Татко Ми Е Пожарникар И Херој Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Татко Ми Е Пожарникар И Херој Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Татко ми Е Пожарникар и Херој Ползавец Со Долги Ракави. Покажете ја вашата поддршка за вашиот татко кој работи напорно за да спаси животи. Инктастичен Татко Ми Е Пожарникар И Херој Новороденче Со Долги Ракави Унисекс Природни И Кафеави уши Новороденче. Совршен начин да покажете благодарност за херојот во вашиот живот. Татко ми Е Пожарникар и Херој Ползавец Со Долги Ракави. Покажете ја вашата поддршка за вашиот татко кој работи напорно за да спаси животи. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. занимања татко дете горди спасување одговор срца стрели работа професија подарок медицински суштински работник ад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне