• Свеж
Каишек Хард Школка Компатибилен Објавен Најновиот Macbook Pro 15 Со Ретина ДИСПЛЕЈ Допир ПРОЕКТ + Црна Тастатура Корица Модел: А1707&Мермер А 202

Каишек Хард Школка Компатибилен Објавен Најновиот Macbook Pro 15 Со Ретина ДИСПЛЕЈ Допир ПРОЕКТ + Црна Тастатура Корица Модел:

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Mac Book Pro 15" Капакот На Случајот ( 2016 2017 2018 2019) е само За Моделот Број А1707 А1990. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Исечете Дизајндизајн ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 15,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Овој Случај одговара Само за 2016 2017 2018 2019 ослободување Macbook Pro 15 инчен Со Модел на приказ на мрежницата : A1990 И A1707. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред да го купите. Гумените стапала ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Овој заштитен случај има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на Вашиот Mac Book и лесно се откинуваат кога е потребно. Четири нелизгачки влошки за држење на долниот капак го одржуваат Вашиот Mac Book цврст на место и дизајнот против паѓање спречува паѓање на подлогата за држење. Дизајнот на вентилација на долниот капак му овозможува на Вашиот Mac Book правилно да ослободува топлина. Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне