• Свеж
Ч.Диор Мис Диор Сапун

Ч.Диор Мис Диор Сапун

DEN 729.28

Од стока
Во продавницата

Овој свилен сапун нежно ја чисти кожата. Нејзината свежа, кремаста пена остава нежен мирис. Симболичната шема на пес обезбедува елегантен допир. Карактеристики Тип-Кристијан Диор Свилен Сапун За Тело. Мирисни Белешки-лисја од дива јагода, зелена мандарина, карамел поп пченка, темјанушки, дива јагода. Пол-Жени. Капацитет-5 мл. - ШКУ : ФН258169.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне