• Свеж
Уникатен Разбој Јелоустоун Седона Килим Цреша Розова Сина 6 '1 Круг Шарени Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Уникатен Разбој Јелоустоун Седона Килим Цреша Розова Сина 6 '1 Круг Шарени Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Нашата Колекција Седона е полна со карактер, со дезени кои речиси скокаат од секој килим. Оваа колекција е местото каде што се судираат модерни и гроздобер дизајни. Она што го прави овој килим посебен се различните безвременски мотиви и префинетата мода. Секој килим има своја ексцентрична и индивидуална личност. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне