• Свеж
Војна на Starвездите новороденче момче, сет на облеки во јода, сет од 2 парчиња, големини 0м-23м

Војна на Starвездите новороденче момче, сет на облеки во јода, сет од 2 парчиња, големини 0м-23м

DEN 565.12

Од стока
Во продавницата

Облекувањето на вашето малечко во симпатична облека не мора да зема светла. Овој сет на облеки на „Војна на Starвездите“, помага во каналот на внатрешниот вселенски гуру на вашето дете. Телото со качулка има привремено затворање за лесни промени! 3 D Faux Sherpa Poch Pocket и Hood со уши од 3 D знаци додаваат неочекувана текстура за симпатично пријатна изглед. Координативните панталони со ребрести со графика на глуждот ја комплетираат оваа облека. Побарајте го вашиот ТОТ што е надвор од овој свет слатко! Материјал : 60% памук/40% полиестер; Детали за Факс Шерпа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6м. Сет вклучува : 1 руно худи и 1 пар џогери. Карактеристики на каросеријата : Затворање на привремено; хауба; долги ракави; Faux Sherpa Pocket; 3Д уши на карактер; Софтанд графички свилен екран; ребрести манжетни. Карактеристики на џогер : еластична лента за половината; графички на глуждот; ребрести манжетни. © Lucasfilm, Inc., сите права се задржани. Момчињата за момчиња, облеката на Јода, поставена од Војна на Starвездите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне