• Свеж
Писма за миризливи гравчиња за гребење на хартија и сноп, 6, 24 пакувања

Писма за миризливи гравчиња за гребење на хартија и сноп, 6, 24 пакувања

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Во џем, знаеме дека нема радост како читање и со учебната година овде, ќе направите многу од тоа. Без разлика дали читате за училиште, студирате за тест, читање за работа или само читање за задоволство, никогаш нема да изгубите следење каде повторно читате. Затоа треба да пребарувате низ нашиот широк избор на убави обележувачи со обележувач на џем, никогаш повеќе нема да се грижите за губење на вашето место во таа одлична книга за да можете да соберете токму таму каде што заминавте, а исто така ќе служи како како Прекрасна декорација што ќе додаде талент на секоја книга што ја користите со нашите миризливи обележувачи е одличен начин да ги мотивирате и наградувате учениците за постигнување на лични цели за читање, придонес во час или само за да имате позитивен став со забавни мириси и шарени карактери, наши Ознаките за гребење и шмркање го прават читањето попријатно за да помогнат во поттикнувањето на младите библиофили! Пакетот вклучува (24) обележувачи со миризливи грав Eureka Jelly Bean. Со забавни мириси и илустрирани ликови, нашите миризливи обележувачи го прават читањето попријатно за да помогнат во поттикнувањето на младите библиофили. Вклучува (24) Ознаки за миризливи грав од грав од гребење и сноп. Овие обележувачи на желе грав се одличен начин да ги наградат студентите за постигнување лични цели, да успеат на час или да имаат позитивен став кон читањето. Печатено на акции со тешки картички, овие студентски обележувачи можат повторно да се користат со години. Запомнете да го гребете и шмркате врвот на обележувачот за најдобри резултати.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне