• Свеж
Јувул Женски Капри Јога Панталони Лабава Мека Врвка Тренингот Спортски Панталони Каузална Дневна Панталони Со Џебови Широк Нога Капри Панталони Кафе

Јувул Женски Капри Јога Панталони Лабава Мека Врвка Тренингот Спортски Панталони Каузална Дневна Панталони Со Џебови Широк Нога

DEN 380.32

Од стока
Во продавницата

Модни Жени Обични Еднобојни Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Со Џебкарактеристики : Долги Панталони Со Цврста Боја ,Секојдневни Панталони. Нашите панталони се направени од висококвалитетна ткаенина, ултра пријатен полиестер. лесно за ставање и полетување. Овие Совршени За опуштање наоколу или активности на отворено. Висококвалитетната ткаенина и шевовите ги оставаат овие издржливи панталони да стојат до многу денови игра. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво. За да обезбедите максимална удобност, изберете ја вистинската големина избегнувајте премногу долга облека. Овие панталони се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто се вклопуваат за безбедно носење. Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки. обработка, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Моден дизајн, 100% Нов, квалитетен!Материјал : Полиестер, Спандекс Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот И модниот дизајн ве прават попривлечни одлични За секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или на отворено activities.It изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака, нема никаква штета на кожата ве молиме, дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Големина.Usukeuwaistlengthlarge8123884-114cm/33.07-44.88"82cm/32.28" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 84-114cm/33.07-44.88 "Должина : 82cm/32.28" ✿●Се Занимава Со Дозвола} : Одлични подароци за неа, жени, сопруга или девојка пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ Хеланките се совршени за секоја сезона и за сите активности. Јога, Вежбање, Фитнес, Пилатес, Трчање или Вкрстено Вклопување, овие панталони за слабеење може да се носат лежејќи низ куќата, пазарејќи или живеејќи активен животен стил. Спарете се со што било од фустани до врвот за да создадете изглед што ќе го покаже вашето чувство за мода. ВИСОК СТРУК За КРАЈНА Нашите хеланки со висок струк се неверојатен скротувач на стомакот. Меката ткаенина нуди контурирање и нежна компресија што вашиот стомак и се измазнува насекаде. Стилот со висок струк ги издолжува нозете и го слабее половината, создавајќи силуета на вашата . ПРЕДЛОГ : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. Повеќе Избор : Кликнете На "Јувул" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "Јувул", можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне