• Свеж
Фејлду Акрилна Боја Позлатена Градиент Боја Брчки Лабави Монистра ЗА Сам Додаток За Привезок За Накит Изработка На Нараквици Од Ѓердан Облека За Глава Изработка Н?

Фејлду Акрилна Боја Позлатена Градиент Боја Брчки Лабави Монистра ЗА Сам Додаток За Привезок За Накит Изработка На Нараквици

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Описи : . Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очни каприлиси, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. Спецификација : . Големина : 16мм со дупка од 2мм околу 10 парчиња. Облик на монистра : Акрилни монистра со дупка. Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит. Видови : 5 видови(Мешани Бои, Црвена Жолта, Црвена Виолетова, Сина Црвена, Сина Зелена). Забелешка : . Поради лесниот и фото техничкиот проблем, па можеби има мала разлика во бојата од сликите, ВЕ МОЛИМЕ љубезно разберете. Пакетот Вклучува : . 1 х 10 ПАРЧИЊА Монистра +вовед Во Производот нашата големина на мушка е 16мм, дијаметарот на дупката е 2мм. широк спектар на бои, совршени за занаети, доволно за да ги задоволат вашите различни занаетчиски или декоративни потреби. Секоја торба со 10 парчиња. €Добри перформанси Децата треба да го користат под надзор на возрасните. ®Широк Спектар На Примена Е Совршен За изработка на разни занаети САМИ, Како што се нараквици, ѓердани, копчиња, висечки орнаменти, приврзоци ,приврзоци за клучеви, продолжетоци за коса, обетки, телефонски ремени, шарм на телефонот со монистра ,украси, синџири за џемпери, глужд, мобилен телефон и чанти декоративни додатоци и многу повеќе! По самото изработка, овие монистра добро ќе се вклопат во расадникот, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, кафетеријата, студентската соба и распоредот на галеријата, што исто така може да се примени како декорација на позадината на вашата фотографија; покрај тоа, можете да направите различни додатоци за учество во некои активности. ●Уживајте Во Забавата сами со овие шарени монистра е одличен начин да ја стимулирате внатрешната креативност на вашето дете и да развиете практични вештини.Совршен за дождлив ден и занаети после училиште, додадете кабел, шарм и други украси за вашето малечко да може да има експлозија создавајќи свои стилски додатоци. Можете да ги користите овие обоени монистра за да направите разни ракотворби и да им ги дадете на вашите родители, сестри, браќа, пријатели или колеги како персонализирани подароци на родендени, годишнини или празници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне