• Свеж
Apple iPhone 6s Плус 128gb Отклучен GSM 4G LTE 12mp Мобилен Телефон-Злато

Apple iPhone 6s Плус 128gb Отклучен GSM 4G LTE 12mp Мобилен Телефон-Злато

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Apple i Phone 6 S ПЛУС-gold-4 G паметен телефон - 128 GB - CDMA / GSM Клучни Карактеристики и Придобивки : Снима остри, детални фотографии камерата на i Phone снима остри, детални фотографии. Потребно е и брилијантно видео. IPhone 6s Plus прави и селфи фотографии достојни за автопортрет. Неверојатен дизајниновацијата не е секогаш очигледна за окото, но погледнете малку поблиску до iphone 6s Плус и ќе откриете дека е фундаментално подобрена. Куќиштето е направено од посилен алуминиум. Стаклото на капакот е издржливо. Напредна безбедносткористејќи високо напреден сензор за отпечатоци што е побрз и подобар, ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА На Допир го прави отклучувањето на телефонот лесно и сигурно. Побрз wi-Fi The iphone 6s Плус ви овозможува да правите работи како што се прелистување на веб и преземање апликации со многу побрзи брзини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне