• Свеж
Лидијаунистар Летни Дами Влечки Обични Женски Чевли Римска Риба Уста Обични Клинови Сандали Бела 4.5

Лидијаунистар Летни Дами Влечки Обични Женски Чевли Римска Риба Уста Обични Клинови Сандали Бела 4.5

DEN 324.00

Од стока
Во продавницата

Летни Дами Влечки Обични Женски Чевли Лесни Клинови На Платформа Сандали ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли,Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Описот На Типот На Стапалото Пол : Жени Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен,Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Прсти : Метод На Затворање На Тркалезни Прсти : Лизгање На Висина На петицата : 4см/1,57" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Големина : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см/8,86" ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 . Големина : 36 Нога Должина : 23см/9.06 " ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 САД : 5.5 . Големина : 37 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25 " ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 . Големина : 38 Нога Должина : 24см/9.45 " ЕУ : 37.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6.5 . Големина : 39 Должина На Стапалото : 24,5 см/9,65 " ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7 . Големина : 40 Нога Должина : 25см/9.84 " ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7.5 . Големина : 41 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04 " ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 САД : 8,5 . Големина : 42 Нога Должина : 26см/10.24 " ЕУ : 40.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 9 . Големина : 43 Должина На Стапалото : 26,5 см/10,43 " ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 САД : 9,5 Летни Дами Влечки Обични Женски Чевли Римска Риба Уста Обични Клинови сандали. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Жените Сандали Дозвола Под 5 5.00. Дозвола За Женски Чевли. Дозвола, Намалување На Цената.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне