• Свеж
До 50% Попуст, Двкптбк Независно Пакување За Еднократна Употреба Кафе Пластика Двојна Дупка Слама

До 50% Попуст, Двкптбк Независно Пакување За Еднократна Употреба Кафе Пластика Двојна Дупка Слама

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

За еднократна Употреба Разградлива Хартија Сламена Боја Обложена Гвилт Хартија Пијте Слама : Материјал : хартија.Апсолутно нема штетни хемикалии или бои. Сламките може да се користат и со топли и со ладни пијалоци!Хартиените сламки се совршен додаток на декор на секоја прослава! Додадете ги како акцент на вашиот омилен специјализиран пијалок или дури користете ги за уметност и занаетчиско време со децата.Нашите Висококвалитетни Сламки Од Хартија се цврсти и без оловни бои или хемикалии, така што ќе се чувствувате добро кога ги користите! Секое пакување содржи 25 сламки хартија со пруги.Содржина на пакетот : 1000x Сламки Кујна. Кујнски најважен. Кујнски производ. Чистење На Кујната во Домаќинството. Домашен Декор, Кујна И Друго.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне