• Свеж
Бесплатно собрание момчиња шал јака Хенли пуловер, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња шал јака Хенли пуловер, големини 4-18

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Израмнете ја својата игра со џемпери со јака од Шаул Пуловер на Слободното склопување. Меко чувство и опуштено вклопување го одржуваат топло и удобно. Пар со нашите панталони за замор на руно за случајно ладен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од шал. Затворање : Плоча на копчето Snap. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Контрастна вратот, манжетните и полите. Бесплатна собрание Шал јака Хенли пуловер маица за момчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне