• Свеж
Атлетски работи женски плус активен долг ракав француски тери туника

Атлетски работи женски плус активен долг ракав француски тери туника

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Овој атлетски работи женски плус големина француска терична туника ги надминува сезоните - што го прави идеално парче за трчање на работи, бранч со девојчињата и да остане полиран на тие подолги патувања во авионот. Ракавите со целосна должина го прават пријатно за студените утра, но сепак се мешаат во беспрекорно со вашата пролетна гардероба. Дизајнирано во идеална должина на туника за поцелосно покритие, совршено се спарува со вашите омилени хеланки и сигурно ќе ви заработи А+ за кој било ансамбл за атлетиз. Достапно во најразлични бои, оваа туника е задолжителна ставка. Атлетски работи женски долг ракав плус големина француска терична туника : ексклузивно на Интернет. 65% рециклиран полиестер/30% рајон/5% спандекс. Меки француски Тери Фабиќ. Опуштено вклопување. Лажички врат. Означете бесплатно за дополнителна удобност. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне