• Свеж
адвиикд Костим За Капење Жени Бикини Костими За Капење Жени Еден Костим За Капење Со Висок Струк Монокини Црн

адвиикд Костим За Капење Жени Бикини Костими За Капење Жени Еден Костим За Капење Со Висок Струк Монокини Црн

DEN 351.68

Од стока
Во продавницата

Обвивка Костим За Капење Женски Монокини Костим За Капење Бикини Костим За Капење Шиење Боја Што Одговара На Монокини Бременост Бикинигендер : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил На Ракав : Редовен. Стил : ,Секојдневен. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Костими за Капење 4.Еластични Ремени За Рамо, - Преку Дизајн Врзување На Вратот, Поддршка На Бистата; Дното За Пливање Нуди Целосна Покриеност. 1.Меки, Чаши За Градник За Персонализирано Вклопување. 2.Целосно Наредени Монокини Костими За Капење. 3.Испружени Ленти Со Пруги Околу Половината, Создаваат Силуета За Слабеење. 5. Ова е Најдобриот Подарок За Одмор За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне