• Свеж
Дигитални уметнички уметности во центарот на уметноста на памучно платно, панели, 60 32

Дигитални уметнички уметности во центарот на уметноста на памучно платно, панели, 60 32

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Ова печатење на ликовно платно од дизајнерска уметност се создава со помош на процесот Giclee, напреден процес на печатење што резултира во највисок квалитет и репродукции со највисока резолуција. Секое печатење на дизајнерско платно се печати на висококвалитетно памучно платно и завиткано галерија (дизајнот продолжува на страните) околу под-рамките на цврсто дрво. Уметничките дела на платното на дизајнерските уметности се создаваат со употреба на висококвалитетно, отпорно на избледено епсон и слики со многу висока резолуција, што резултира во прекрасни уметнички дела што никогаш не се пиксели и ќе го издржат тестот на времето. Ова уметничко дело пристигнува подготвено да се обеси и е сигурно дека ќе биде совршен завршен допир во кој било дом или канцеларија. Дигитални уметнички уметнички уметнички дела на памучно платно, 5 панели, 60 "x 32" : печатено со употреба на најквалитетното квалитетно мастило Епсон на памучно платно. Пристигнува подготвени да висат. Завиткана галерија (дизајнот продолжува на страните). Галерија завиткана над под -рамки на цврсто дрво. Висококвалитетно мастило не згаснува со текот на времето. Димензии на панелот : 12 "x 20" x 2 панели, 12 "x 28" x 2 панели, 12 "x 32" x 1 панел. Севкупни димензии : 60 "x 32".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне