• Свеж
Кидрот Саут Парк стап на колекционерите на вистината Пакет

Кидрот Саут Парк стап на колекционерите на вистината Пакет

DEN 367.52

Од стока
Во продавницата

Часови на забава чекаат со пакетот „Кидрот Саут парк“ на пакетите за колекционери на вистината. Вклучува Стен Кајл, Картман, Кени и Батерс како стап на Воините на вистината. Тие се вплеткани во интензивна игра со улоги во живо со акција, секоја од нив го опфаќа своето оружје по избор. Овие бројки за акција во Саут Парк се конструирани од студиски и издржлив винил. Стилиран по епизодите и видео играта на „Стап на вистината“, овие смешни ликови прават идеален подарок за обожавателите на Саут Парк кои се 17 и постари. Kidrobot South Park Stick of Truth Collectors Pack : 3 "винилни фигури. Стилизирани по епизодите на стап на вистината и видео играта. Високо колекционерски. Винил дејствување фигурите се спакувани индивидуално. Препорачани за возраст од 17 години и постари. Карактеристики прикажани во улога во живо -Го играње игра. Побарајте игра на South Park Stick of Truth Grand Wizard Edition Game.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне