• Свеж
Тинејџерски Мутант Нинџа Желки 12 Оригинална Класична Леонардо Џиновска Фигура

Тинејџерски Мутант Нинџа Желки 12 Оригинална Класична Леонардо Џиновска Фигура

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Ги враќаме фановите НА ТМНТ на почетокот Со Оригинални Класични Џиновски Фигури! Овие Џиновски Желки од 12 инчи доаѓаат со нивните додатоци за потпис и кула над сите други! Леонардо е познат како неофицијален водач на Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки и помага да ги води своите браќа низ секоја борба со Шредер и Кланот На Стапалата! ЏИНОВСКА ГОЛЕМИНА : фигурата На Леонардо е импресивна висока 12". АВТЕНТИЧНО : Лавот е автентично извајан и украсен за да одговара на оригиналното издание на Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки во 1989 година. ДОДАТОЦИ : Леонардо доаѓа со својот потпис близнак Катана. МОЖНО : Фигурата е артикулирана во рацете, нозете и главата. РЕТРО ПАКУВАЊЕ : Лео доаѓа во пакување со класична графика од 1980-тите, за врвен ретро дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне