• Свеж
Беркли PowerBait Луди нозе Чигер Крау Мека риболов мамка

Беркли PowerBait Луди нозе Чигер Крау Мека риболов мамка

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминаа над 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивна формула Power Bait. Риба ја сакаат Power Bait Толку многу што држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Bassmaster Classic® Победничка мамка!. Високите дејни питници создаваат повеќе штрајкови. Лудите нозе создаваат дополнително дејство на есен или добиваат што примамливи претпазливи или iousубопитни риби. Главното тело може да се сече на третата нога за да се вклопи совршено на свирка на здолниште. Лудите нозе пливаат со брзо или бавно движење, па дури и трепет за време на паузата во повлекувањето - совршено за мртво лепење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне