• Свеж
Мини глушец бебе и пижами за девојчиња за деца, 5-парчиња, големини 12м-5Т

Мини глушец бебе и пижами за девојчиња за деца, 5-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Измешајте го и совпаѓајте го овој сет на супер кул пижама во кој се претставени нивниот омилен Дизни - Minnie Mouse. Со разнобојни отпечатоци, овој PJ сет има повеќе врвови и дното, така што тие се покриени и изгледаат симпатични од глава до пети. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 врв со долг ракав, 1 врв на кратки ракави, 2 пара дното и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : екипаж; долги и кратки ракави; контрастни отпечатоци; Микро руно со пожар. Крајни карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; контрастни отпечатоци и цврст тон; Микро руно со пожар. © Дизни, сите права се задржани. Сет Мини Маус Дизни Пижама.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне