• Свеж
Gloria Vanderbilt Women's Plus Size Classic Amanda Capri

Gloria Vanderbilt Women's Plus Size Classic Amanda Capri

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Gloria Vanderbilt Women's Plus Size Classic Amanda Capri. Има повеќе до модата од она што го исполнува окото. Бидете овластени од облеката што ја носите. Класичен пет стил на џеб. Заштитена нога. Затворање на предните копчиња со летање со патент.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне