• Свеж
LW1514ER - климатик - монтиран прозорец - 11. Еер - бело

LW1514ER - климатик - монтиран прозорец - 11. Еер - бело

DEN 13599.84

Од стока
Во продавницата

LG LW1514 ER - Клучни карактеристики на климатик и придобивки : 3 Брзини за ладење и вентилатор со автоматско ладење на моќно ладење и брзина на вентилаторот ви овозможуваат да ја контролирате температурата на вашата соба со вашето темпо . 4 -насочен воздух насока го радува ладниот воздух уште повеќе со 4 -Ва насока на воздухот. Со прилагодување на девијацијата, воздухот е насочен, надолу, лево или десно. Така, можете да го преместите воздухот таму каде што е најпотребно . што е вклучено : LG LW1514 ER. Далечински управувач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне