• Свеж
ЕВ од Елен Деџенерис женска вратоврска боја тексас јакна со loveубовно знаме

ЕВ од Елен Деџенерис женска вратоврска боја тексас јакна со loveубовно знаме

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Почувствувајте ја loveубовта во оваа иконска тексас јакна од Елен Деџенерис. Тоа е вид на јакна што ја оставате од вратата и ја носите секоја шанса што ја добивате. Со малку прилагодена вклопување и мека рака во тексас за истегнување на електрична енергија, направено е да се движите со вас. Завршено со впечатлива, везена графика на грб, и два пригодни џебови на градите и страничните страни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. малку прилагодено вклопување. Јака од преклопување. Големо затворање на предното копче. Долги ракави со манжетни за копчиња. Два џебови на градите; Две странични џебови. Везена графика на грб. Тексас за истегнување на моќност. 77% памук/22% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. ЕВИ од Елен Дегенерес женска тексас јакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне