• Свеж
Сандал за Swiftwater Crocs Women's Swiftwater

Сандал за Swiftwater Crocs Women's Swiftwater

DEN 1119.84

Од стока
Во продавницата

Овие супер разноврсни, повеќенаменски сандали можат да ве одведат од езерото до денес ноќта и сите видови на места помеѓу. Флексибилните, удобни ленти прават одлична работа да ги гушкаат нозете, додека сè уште ви овозможуваат да ги повлечете и да ги соблечете со леснотија. Флексните жлебови на надворешните страни ја зголемуваат флексибилноста и ја зголемуваат влечење. Ако сте во близина на водата, ќе сакате да ги имате овие сандали со вас! Пријателски за вода и неверојатно лесен. Конструкција на пена од крослит. Надворешните канали во вода. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне