• Свеж
Фармерки софија, Камила, уништена пом

Фармерки софија, Камила, уништена пом

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Додадете малку разгорување на вашата секојдневна гардероба со овие бохо-шик фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара, достапна исклучиво на. They're made of soft and stretchy denim and feature a cropped flare hem with a destructed edge for a fashionable silhouette.Agrega un poco de la genialidad a tu guardarropas diario con estos jeans boho-chic de Sofía Jeans de Sofía Vergara, disponibles exclusivamente en . Están confeccionados con un denim suave y elástico y presentan un corte acampanado con borde deconstruido para una silueta elegante. Sofia Jeansенски женски Камила уништени пом 25 ", Кадерас 35". Моделот носи големина 4 / la Modelo USA Talla 4. 55% памук, 26% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан / 55% алгодон, 26% полистер, 18% вискоза, 1% еластано. Женски фармерки / фармерки Пара Мујер. Истегнете ја измислицата на тексас / confección en denim alástico suave. Опапена полите со уништуван раб / добладило акампанадо кон Борд десонструидо. Копче пред и патент мува / botón al frente y cremallera. Три предни џебови / TRES Bolsillos delanteros. Две џебови / дос болилос трасерос. Јамки за појас / Пасацинтос. Достапно во цут џвакан ​​полите / дискон, добладило цветање џвакан. Свртете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само не-хлорно белило кога е потребно, суво суво ниско, топло железо кога е потребно / lavar del revers a máquina con agua y con colores Слично на слични, Solo Blanqueador Sin Cloro Cuando Sea Necesario, Secar, Sacar En Secadora en Bajo, Plancha Tibia Cuando Sea Necesario.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне