• Свеж
Предупредување Одговара изберете: 1975 - ФОРД Ф150, 1977 - ФОРД Ф250

Предупредување Одговара изберете: 1975 - ФОРД Ф150, 1977 - ФОРД Ф250

DEN 168.96

Од стока
Во продавницата

Ова Предупредуваат Индустрии Заклучување Центар Вретено Орев Комплет Се користи со центар број 9790, 20990 и 29071. КОНВ КОМПЛЕТ,3" ИНТ МТ,Автоматски НА ЧОВЕКОТ Одговара Изберете : 1975-1996 Форд Ф150 1977-1997 форд Ф250 1990-1997 ФОРД РЕНЏЕР 1969-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1970-1974,1976-1977,1980-1991 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1991-1994 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 1969-1986 шевролет К10 1966-1996 Форд Бронко 1987 шевролет в10 1975-1983 ФОРД Ф100 1969,1972-1986 Шевролет к20 1994-1997 мазда б4000 1994-1997 МАЗДА Б2300 1969-1986 шевролет ц20 1994-1996 мазда б3000 1987 Шевролет в20 1987 ШЕВРОЛЕТ Р20 1981-1991 Шевролет приградски 1970-1991 гмц џими 1991-1994 мазда навахо И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ЈА ВАШАТА ВОЗИЛО ДО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ПРОВЕРКА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне