• Свеж
Ландау Женски Предвремени Пред Загревање Чистење Јакна

Ландау Женски Предвремени Пред Загревање Чистење Јакна

DEN 476.32

Од стока
Во продавницата

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобна и функционална, оваа јакна за чистење ткаенини за жени има погодна за движење и силуета однапред направена за промени во ансамблот без напор. Четири пространи џебови, вклучувајќи еден џеб за мобилен телефон и вграден молив/оддели за инструменти, осигурајте се дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двапати предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Бледнее;Плетените манжетни остануваат на своето место и обезбедуваат дополнителна заштита од течности;4 Џебови : 1 џеб за лепенка со 1 џеб за додатоци, 1 двоен џеб за лепенка со делител на пенкало;затворање на предната страна;Чист грб за попространо вклопување;доволно Издржлив За комерцијални алишта;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Големина Средна Должина : 28.375"; Големина Средна Должина На Ракавот : 27.375".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне