• Свеж
РЕМОДЕЛЕР за осветлување 6во КРУГ 26W 3000K ЗАТЕМНЕТИ ЕЛВ СТЕПЕНИ СПЕКУЛАРЕН КОНУС БЕЛ ПРСТЕН ПРЕДВОДЕН ОД ОСВЕТЛУВАЊЕ

РЕМОДЕЛЕР за осветлување 6во КРУГ 26W 3000K ЗАТЕМНЕТИ ЕЛВ СТЕПЕНИ СПЕКУЛАРЕН КОНУС БЕЛ ПРСТЕН ПРЕДВОДЕН ОД ОСВЕТЛУВАЊЕ

DEN 959.84

Од стока
Во продавницата

Ремоделатор Круг 6во Бела Облога И Спекуларен Сребрен Конус 26w 3000k Топла ЛЕР 100,000 Час Ширење На Зрак Од 80 Степени Електронско Нисконапонско Затемнување На Возачот Уред За Осветлување - Ул Наведен : Погоден за влажни локации покриени тавани - Интегрираните тавански стеги ја прават инсталацијата брза и безбедна за таванот до 1-1/4во дебел - дизајнот со Низок профил овозможува инсталација во тавани со ограничен простор-ултра перформанси, Врвно Решение За додавање На Вдлабнато Осветлување НА Постојните ТАВАНИ - RDLED 26 W е еквивалентно на 100w Par Remodeler Круг 6 Инчен Бел Трим и Спекуларен Сребрен Конус 26 ВАТИ 3000k топло led 100,000 Час 80 степен зрак агол елв затемнување возачот осветлување осветлување тела-ул наведени : погоден за влажни локации покриени тавани - интегрирани тавански стеги Направи Инсталација Брзо И безбеден за ТАВАНОТ До 1-1/4во ДЕБЕЛ - ДИЗАЈНОТ СО НИЗОК ПРОФИЛ ОВОЗМОЖУВА ИНСТАЛАЦИЈА ВО тавани со ограничен простор - Ултра Перформанси, Врвно Решение за Додавање На Вдлабнато Осветлување на Постојните Тавани - Rdled 26 watt е еквивалентно на 100 Watt par.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне