• Свеж
Јукон шерпа 3-парче Алуминиумски Столб со Систем За Прилагодување На Заклучување На Пресврт Пешачки Столбови

Јукон шерпа 3-парче Алуминиумски Столб со Систем За Прилагодување На Заклучување На Пресврт Пешачки Столбови

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

3-Парче алуминиумски столб со функција за Заклучување на пресврт, лесно се прилагодува за да се приспособат на променливиот терен или за различни корисници. Ergономскиот обликуван гумен стисок е отпорен на лизгање и удобен. Вклучува корпи за снег и пешачење. Користете ја целата година и за чевли за снег и за пешачење со променливи совети. Прилагодлив од 65 см-135 см за употреба. Завртете го системот за прилагодување на заклучување. 6000 Алуминиум. Ergономски обликувани гумени рачки. Вклучени се трекинг и корпи за снег.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне