• Свеж
Сандали За Надворешно Носење Со дебел Ѓон Шупливи Сандали Со Двојна Тока За Секојдневно Носење Летна Забава

Сандали За Надворешно Носење Со дебел Ѓон Шупливи Сандали Со Двојна Тока За Секојдневно Носење Летна Забава

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : Материјал : овие женски секојдневни летни сандали се направени од напредна композитна ткаенина која е пријателска за кожата, мазна и флексибилна. Материјалот обезбедува ултра удобно чувство и ги прави сандалите лесни за ставање или полетување без уривање, обезбедувајќи удобно вклопување за целодневно носење.Дизајн против лизгање : овие сандали имаат леплив материјал со врвен квалитет кој обезбедува силна способност против лизгање, правејќи го секој чекор што го правите безбеден и безгрижен. Дури и во дождливи денови, можете да ги носите овие сандали без страв од лизгање и паѓање. Дизајнот против лизгање гарантира дека ќе можете да се движите самоуверено и удобно во секоја ситуација.Обични Потпетици : летните чевли На овие дами имаат едноставен и ладен стил што ги прави лесни за носење за секоја пригода. Дизајнот на сандали ја прикажува женската сексипилност и елеганција, што ги прави модерен и удобен избор за секојдневни излегувања и поформални настани.Прилика : овие удобни сандали се совршени за секојдневно носење, вклучувајќи летни фустани, забави, свадби, враќање дома, излети на плажа и активности во затворени простории или на отворено. Без разлика дали одите на посебен настан или едноставно извршувате обврски, овие сандали ќе ве одржуваат удобни и стилски во текот на денот.Услуги на клиентите : со задоволството на клиентите како наш прв приоритет, ние нудиме услуга за задоволство за целата наша стока.Спецификации : Горен Материјал : Пуутсол Материјал : гумена Боја : жолта/каки/светло сина/темно сина, Должина На Стапалата(см)35,22.536,2337,23.538,2439,24.540,2541,25.542,2643,26.5 Забелешки : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Гумен ѓон. СТИЛ БЕЗ КОМПРОМИС : Рамните сандали за жени се врв на модата без да содржат удобност. Комплиментирајте го секој летен изглед, од свечена облечена облека до секојдневен бохо шик на плажа. НАПРАВЕНИ СО ЉУБОВ : Секој пар од овие сандали на плажа се изработени до совршенство. Нашите ново подобрени висококвалитетни рамни стапала се направени од веганска пријателска високо издржлива гума. Неверојатно ткаените ремени што се протегаат се направени од врвен најлон специјално дизајниран да го намали триењето и плускавците. НАЈВАЖЕН ОДМОР : едноставно ќе ви се допадне колку се разноврсни овие слатки женски летни сандали. Доволно удобно за истражување на локалните градови, мрзливост на плажа, релаксирање покрај базен или благодатно лизгање низ аеродромот. Доволно елегантен за крстарење, свадба или вечерно излегување на плоштадот. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Идеално прилагодени тесни до средни стапала. Нашиот безвременски дизајн значи дека овие удобни сандали за жени се погодни како подарок за жени од сите возрасти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне