• Свеж
Атлетски дела девојки земјоделски култури активен мета со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки земјоделски култури активен мета со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Вашата девојка е подготвена да го направи својот ден динамичен и удобен во оваа две пакувања на боксени графички маички од атлетски дела. Со дизајн со краток ракав и паднати раменици, активните тимови на овие девојки имаат должина на култура и лабава вклопување што give даваат многу простор да се движи наоколу. Ткаенината со памук, нуди меко и пријатно чувство кога е во движење или се дружи дома. Материјал : 60% памук/40% полиестерски склоп единечен дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со рамења на капки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички активни активни маички за девојчиња од атлетски дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне