• Свеж
Две Фиоки Дрвени Ноќници Со Метални Аголни Нозе, Кафеава И Црна - Салторо Шерпи

Две Фиоки Дрвени Ноќници Со Метални Аголни Нозе, Кафеава И Црна - Салторо Шерпи

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Две Фиоки Дрвени Ноќници Со Метални Аголни Нозе, Кафеава И Црна - Салторо Шерпи суровата завршна обработка и индустрискиот стил на оваа ноќна маса ќе го подобрат поставувањето на вашата спална соба со нова изјава за стил. Направен од багремово дрво, МДФ, метал и иверица, ноќниот штанд доаѓа со две фиоки во кои горната фиока е опремена со кабел за полнење за да ви овозможи пристап до вашите дигитални уреди. Разновидноста на природни кафени тонови ја прави оваа ноќна маса вредна за поседување и е поддржана на мат црна завршница метални аголни нозе засилени со носилки. Сетот вклучува : една (1) ноќна маса. Груба пилена мулти и црна завршница создава крајбрежен инспириран изглед. Багрем дрво, МДФ, метал и иверица изградба. Рустикален индустриски стил со тркалезни заострени метални нозе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне