• Свеж
Фронд 1 Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

Фронд 1 Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

DEN 751.84

Од стока
Во продавницата

Нагласете ги вашите третмани со прозорци со нашата нова прачка Со Двојна завеса и завршен сет. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот дом д?кор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува 1 "дијаметар пред завеса прачка & 13/16" дијаметар назад прачка, завршува и монтажа хардвер. Проекција На Предната Прачка : 6.75 "Проекција На Задната Прачка : 3.75". Завршува Мерка : 3.5 "х 2.75 " х 2.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне