• Свеж
Диви Деца Винил Одмор Мат За Момчиња И Девојчиња, Идеален За Дневен Престој И Предучилишна установа

Диви Деца Винил Одмор Мат За Момчиња И Девојчиња, Идеален За Дневен Престој И Предучилишна установа

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Хероите На вајлдкин Сината Винилна Подлога За Одмор за момчиња и девојчиња додава дополнителна удобност и забава во времето на дремка на вашето дете. Совршен за дневен престој, предучилишна и домашна употреба, винилната подлога за одмор е погодна и хигиенска за секојдневна употреба. Надворешноста на винилот е едноставна за бришење со топла вода и сапун, и лесно се преклопува за складирање. Изберете Координативна Обвивка За Винилна Подлога Од Дива Кожа за дополнителна удобност (се продава одделно). Лесно чиста надворешност. Лесен. Се преклопува за лесно складирање. Координира Со Винил Мат Опфаќа Дивината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне